„Trenuj i bądź widoczny” w Miedźnie - 2015-rok pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

2015-rok pieszego

„Trenuj i bądź widoczny” w Miedźnie

Policjanci z wydziału ruchu drogowego, wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportowym NGB Kłobuck, już po raz trzeci zorganizowali akcję wręczania kamizelek i opasek odblaskowych. Trafiły one do osób biegających i uprawiających nordic walking w Miedźnie. Działania te opatrzono nazwą "Trenuj i bądź widoczny".

Już po raz trzeci kłobuccy biegacze przeprowadzili akcję wręczania odblasków. Wczoraj wieczorem wspólnie z policjantami z kłobuckiej drogówki i strażakami – ochotnikami prowadzili działania w Miedźnie. Cieszyły się one wyjątkowym zainteresowaniem. Spacerowicze, biegacze i trenujący nordic walking, obdarowywani byli odblaskowymi kamizelkami i opaskami z logo gminy Miedźno, powiatu kłobuckiego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Działania „Trenuj i bądź widoczny” będą kontynuowane. Kolejna odsłona akcji już za dwa tygodnie w Pankach.

Przypominamy, że osoby poruszające się po zmroku poza terenem zabudowanym mają obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Zachęcamy jednak do noszenia ich także w terenie zabudowanych, gdzie ulice są słabo doświetlone. Pamiętajmy – odblaski ratują życie!

Ładowanie odtwarzacza...