Podsumowanie akcji „Prędkość” - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

Podsumowanie akcji „Prędkość”

Data publikacji 29.09.2017

Wczoraj policjanci z kłobuckiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję pod kryptonimem "Prędkość". Mundurowi zatrzymali do kontroli 59 kierowców w tym 37, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Podczas działań policjanci kontrolowali również czy kierowcy ciężarówek przestrzegają ograniczeń tonażowych na drogach naszego powiatu.

Wczoraj policjanci z kłobuckiej drogówki przeprowadzili kolejne działania "Prędkość". Akcja ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci wykorzystywali wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Ponadto mundurowi sprawdzali stan trzeźwości kierujących, wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Podczas akcji stróże prawa zatrzymali 59 kierowców, w tym 37 którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

W zaiązki z pojawiającymi się zgłoszeniami od mieszkańców, policjanci w trakcie wczorajszych działań kontrolowali również czy kierowcy ciężarówek przestrzegają ograniczeń tonażowych na drogach naszego powiatu. Wczoraj stróże prawa nie wykryli nieprawidłowości w tym zakresie, a kierowcy kontorlowanych samochodów ciężarowych posiadali stosowne dokumenty i zezwolenia. Mundurowi z drogówki zapowiadają jednak, że podobne kontrole będą w dalszym ciągu kontynuowane.

  • kontrola drogowa
  • kontrola drogowa
  • kontrola drogowa
Ładowanie odtwarzacza...