Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 02.10.2017

Kłobuccy śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze między miejscowościami Wręczyca Wielka i Kalej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 25-letni motocyklista podczas wyprzedzania uderzył w osobowego peugeota, który skręcał w lewo na leśny parking. Niestety kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13.00 na drodze pomiędzy miejscowościami Wręczyca Wielka i Kalej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 25-letni motocyklista podczas wyprzedzania uderzył w osobowego peugeota, który skręcał w lewo na leśny parking. Samochodem kierował 67-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zarówno motocyklista jak i kierowca peugeota byli mieszkańcami Częstochowy. Niestety kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Podczas obsługi zdarzenia, w obecności prokuratora, oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Ponadto tragiczne zdarzenie będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka i częstochowska prokuratura.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • Tragiczny wypadek we Wręczycy Wielkiej
  • Tragiczny wypadek we Wręczycy Wielkiej
  • Tragiczny wypadek we Wręczycy Wielkiej