Wiadomości

Policjanci na uroczystości 100-lecia Harcerstwa na Ziemi Kłobuckiej

Data publikacji 03.10.2017

W minioną sobotę odbyły się uroczystości związane z obchodami 100-lecia Harcerstwa na Ziemi Kłobuckiej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych z naszego powiatu. Stróżów prawa reprezentował pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku mł.insp. Tomasz Górka.

W minioną sobotę w Kłobucku odbyły się uroczystości związane z obchodami 100-lecia Harcerstwa na Ziemi Kłobuckiej. Organizatorem wydarzenia była Komenda Hufca ZHP w Kłobucku. Po apelu inauguracyjnym, który odbył się na Rynku im. Jana Pawła II uczestnicy uroczystości udali się na Mszę św. w Kościele pw. św. Marcina. Następnie przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kłobucku została odsłonięta i poświęcona tablica pamiątkowa. Część oficjalna i artystyczna odbywała się w kłobuckim MOK-u. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych z naszego powiatu. W obchodach uczestniczył Zastępca Komendanta KP PSP w Kłobucku bryg. Robert Ladra, natomiast kłobuckich stróżów prawa reprezentował pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku mł.insp. Tomasz Górka.

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z kłobuckiej komendy.