Wiadomości

W Waleńczowie 36-letni kierowca kia uderzył w drzewo

Data publikacji 12.10.2017

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek na ul. Częstochowskiej w Waleńczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 36-letni kierowca kia picanto, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku ucierpieli kierowca oraz 33-letnia pasażerka.

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek na ul. Częstochowskiej w Waleńczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Kłobucka, 36-letni kierowca kia picanto, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Zdarzenie miało miejsce przy silnych opadach deszczu. W wypadku ucierpieli kierowca oraz 33-letnia pasażerka. Z miejsca zdarzenia zostali zabrani karetką pogotowia do częstochowskiego szpitala. Stan trzeźwości kierowcy będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Szczegółowe okoliczności wypadku badają teraz śledczy z Kłobucka oraz biegły z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych. Sprawę nadzoruje częstochowska prokuratura.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 

  • wypadek w Waleńczowie
  • wypadek w Waleńczowie
  • wypadek w Waleńczowie