Wiadomości

Nie udzielił pierwszeństwa rowerzyście i odjechał z miejsca wypadku - poszukujemy świadków

Data publikacji 19.11.2017

Śledczy z Wydziału Kryminalnego KPP w Kłobucku poszukują świadków lub osób posiadających informację na temat wypadku z udziałem 63-letniego rowerzysty, do którego doszło 9 listopada 2017 roku, około godziny 14.05 na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada i Harcerskiej w Kłobucku. Sprawca, poruszający się prawdopodobnie pojazdem marki chevrolet cruze koloru jasnego, nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 9 listopada 2017 roku, około godziny 14.05 na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada i Harcerskiej w Kłobucku. Z ustaleń policjantów wynika, że jadący ul. 11-go Listopada, kierujący samochodem osobowym, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Harcerską, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Łobodna, 63-letniemu rowerzyście. Po zdarzeniu kierowca samochodu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku ul. Rómmla. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Sprawca poruszał się prawdopodobnie pojazdem marki chevrolet cruze koloru jasnego (srebrny lub biały).

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Zapewniamy anonimowość.