Dachowanie bmw w Borowem - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

Dachowanie bmw w Borowem

Data publikacji 06.12.2017

Policjanci z Kłobucka zajmują się wyjaśnieniem zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek na ul. Sportowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń mundurowych z drogówki wynika, że 23-letni kierowca bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiała 21-letnia pasażerka, która trafiła do częstochowskiego szpitala.

Kłobuccy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek, kilka minut po godzinie 11.00 na ul. Sportowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Bieżenia 23-letni kierowca bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował do przydrożnego rowu. Kierowca był trzeźwy. W zdarzeniu ucierpiała 21-letnia pasażerka, która trafiła do częstochowskiego szpitala. Na szczęście młoda kobieta nie doznała poważnych obrażeń ciała. Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśniają teraz policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń KPP w Kłobucku.

Po raz kolejny zwracamy szczególną uwagę na konieczność dostosowanie prędkości do warunków drogowych oraz zachowania koncentracji na jeździe. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

foto: M.G.