Potrącenie pieszej w Iwanowicach Małych. - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

Potrącenie pieszej w Iwanowicach Małych.

Data publikacji 09.01.2018

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, kilkanaście minut po 16.00 na na DK nr 43 w Iwanowicach Małych. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 40-letnia kierująca opla potrąciła 15-letnią dziewczynę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku.

Do zdarzenia doszło w piątek kilkanaście minut po godzinie 16.00 na DK nr 43 w Iwanowicach Małych (Gmina Opatów). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Kłobucka, 40-letnia kierująca oplem potrąciła 15-letnią dziewczynę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Zarówno kierująca samochodem jak i piesza są mieszkankami powiatu kłobuckiego. Kobieta kierująca samochodem była trzeźwa. Pokrzywdzona dziewczyna z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala.

Podczas obsługi zdarzenia oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Teraz wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Z uwagi na policyjne czynności do godziny 18 na drodze odbywał się ruch wahadłowy.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • praca policjantów w miejscu wypadku drogowego
  • praca policjantów w miejscu wypadku drogowego
  • praca policjantów w miejscu wypadku drogowego
Ładowanie odtwarzacza...