Dachowanie fiesty w Nowej Wsi - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Wiadomości

Dachowanie fiesty w Nowej Wsi

Data publikacji 24.04.2018

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie kolejnego wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Sosnowej w Nowej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 26-letni kierowca fiesty, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i dachował. Mężczyzna oraz 18-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17.00 na ul. Sosnowej w Nowej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 26-letni kierowca forda, jadąc w kierunku Ostrów nad Okszą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze po czym dachował i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na łuku drogi. W samochodzie poza kierowcą jechała 18-letnia kobieta. W chwili zdarzenia kierowca, mieszkaniec Częstochowy, był trzeźwy. Mężczyzna wraz z pasażerką trafił do częstochowskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadku badają teraz śledczy z Kłobucka oraz biegły z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych. Sprawę nadzoruje częstochowska prokuratura.