Wiadomości

Poszukujemy sprawców kradzieży z włamaniem w Zwierzyńcu Pierwszym. Ktoś ich rozpoznaje?

Data publikacji 16.08.2019

Wydział kryminalny kłobuckiej komendy prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w dniu 16 maja w Zwierzyńcu Pierwszym. Sprawcy włamali się do jednego z domów, a następnie dokonali kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii.

Kłobuccy śledczy poszukują sprawców kradzieży z włamaniem, do której doszło 16 maja 2019 roku w Zwierzyńcu Pierwszym. Około godziny 11:30 do jednego z domów przy ul. Jasnej, sprawcy, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń do drzwi wejściowych do domu, przedostali się do jego wnętrza, a następnie splądrowali mieszkanie oraz dokonali kradzieży gotówki i złotej biżuterii.

W toku wykonywania czynności sporządzono portrety pamięciowe sprawców.

Jeden z nich, to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 178 cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, cera normalna, włosy ciemnopigmentowane, oczy ciemne, nos prosty, usta krótkie raczej cienki.

Ubrany był w: kurtkę koloru ciemnego w paski lub inny podobny wzór z kapturem, spodnie moro typu “amerykańskiego żołnierza”, buty czarne sportowe.

Kolejny sprawca to mężczyzna w wieku około 60 lat, wzrostu około 170 cm, o wątłej sylwetce, twarz wąsko-owalna i szczupła, włosach krótkich i czarnych, czarnych oczach, cerze śniadej, prostym nosie, ustach średniej grubości. Uroda romska.

Ubrany był w: cienką szarą czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę z pakiem albo ściągaczem w pasie.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osoby z portretów pamięciowych, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: emailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Gwarantujemy anonimowość.