Wiadomości

Kryminalni poszukują mężczyzny, który ukradł palety w Ostrowach nad Okszą

Data publikacji 05.11.2019

Kłobuccy kryminalni prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży drewnianych palet, do której doszło w nocy 28 września 2019 roku przy sklepie samoobsługowym na ul. Zakładowej w Ostrowach nad Okszą. Sprawca kradzieży został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na miejsce przyjechał prawdopodobnie samochodem terenowym marki Daewoo Musso. Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Kłobucku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży drewnianych palet, do której doszło w nocy 28 września 2019 przy sklepie samoobsługowym na ul. Zakładowej w Ostrowach nad Okszą.

Sprawca kradzieży został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na miejsce zdarzenia przyjechał dwukrotnie, pomiędzy godziną 3.27 a 3.45.

Mężczyzna, który dokonał kradzieży poruszał się prawdopodobnie samochodem terenowym marki Daewoo Musso.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku, emailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

Gwarantujemy anonimowość.

  • samochód sprawcy - zapis z monitoringu
  • sprawca, który kradnie palety - zapis z monitoringu
  • sprawca, który kradnie palety - zapis z monitoringu