Wiadomości

Zespół do spraw Profilaktyki Społecznej w nowym składzie

Data publikacji 27.07.2020

Nastąpiła zmiana składu osobowego Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii kłobuckiej komendy, w tym na stanowisku profilaktyka społecznego. W ostatnim czasie funkcję profilaktyka społecznego pełniła sierż. sztab. Marlena Wiśniewska, która zmieniła zajmowane stanowisko służbowe. Obecnie funkcję profilaktyka społecznego KPP w Kłobucku pełni mł. asp. Artur Wróż, który w zespole będzie współpracował z sierż. sztab. Aleksandrą Śledzioną oraz sierż. sztab. Karolem Popędą.

Nastąpiła zmiana składu osobowego Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii kłobuckiej komendy, w tym na stanowisku profilaktyka społecznego. W ostatnim czasie funkcję profilaktyka społecznego pełniła sierż. sztab. Marlena Wiśniewska, która zmieniła zajmowane stanowisko służbowe.
Obecnie funkcję profilaktyka społecznego KPP w Kłobucku pełni mł. asp. Artur Wróż, który w zespole będzie współpracował z sierż. sztab. Aleksandrą Śledzioną oraz sierż. sztab. Karolem Popędą.

Mł. asp. Artur Wróż oraz sierż. sztab. Karol Popęda, od wielu lat związani są z Wydziałem Prewencji KPP w Kłobucku. Natomiast sierż. sztab. Aleksandra Śledziona ostatnio pracowała w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Kłobucku.

Nie zmienia się sposób nawiązania kontaktu z profilaktykiem społecznym:

  • bezpośrednio pod nr telefonu 798 032 385;
  • za pośrednictwem dyżurnego KPP w Kłobucku pod nr tel. 47 85 822 00;
  • pod nr stacjonarnym Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Kłobucku tel. 47 85 822 62.