Wiadomości

Kłobuccy mundurowi na „Powiatowych Targach Edukacji i Pracy”

Data publikacji 29.10.2018

W Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku odbyły się „Powiatowe Targi Edukacji i Pracy”. W wydarzeniu uczestniczyli również mundurowi z kłobuckiej komendy, którzy pod hasłem "Policje tworzą ludzie...Twórzmy ją razem..." zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji. Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi otrzymały wszelkie informacje na temat wymogów odnoszących się do kandydata oraz etapów postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji.

W ubiegłym tygodniu kłobuccy mundurowi uczestniczyli w „Powiatowych targach Edukacji i Pracy”, które odbywały się w Zespole Szkół nr 1. Impreza była doskonałą okazją do promowania pracy stróżów prawa wśród uczniów ze szkoły średniej. Przy specjalnie przygotowanym stoisku, mundurowi rozmawiali z młodymi ludźmi zachęcając ich do wstąpienia w szeregi Policji. Przekazywane informacje szczególnie interesowały młodzież z klasy o profilu policyjnym.

W akcję informacyjną zaangażowali się również uczniowie działający w Młodzieżowej Służbie Ruchu Drogowego, której koordynatorem szkolnym jest Pani Anita Ziomko-Nowak.

Ładowanie odtwarzacza...

Podczas konferencji dotyczącej szkolnictwa zawodowego udział wzięli m.in. przedstawiciele samorządów, firm prywatnych oraz innych służb mundurowych działających na terenie powiatu. Na konferencji mundurowych reprezentował Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku podinsp. Artur Wilczyński.

  • policja na targach pracy
  • policja na targach pracy
  • policja na targach pracy
  • policja na targach pracy
  • policja na targach pracy
  • policja na targach pracy