Wiadomości

Osobowy volkswagen czołowo zderzył się z zestawem zestawem ciężarowym.

Data publikacji 06.11.2019

Do groźnego wypadku doszło w zeszłym tygodniu ul. 11-go Listopada w Krzepicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kobieta jadąca vw polo w kierunku ul. Kuźniczka, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, przejechała na przeciwny pas jezdni i czołowo zderzyła się z ciężarowym manem. Na skutek wypadku obrażeń ciała doznała kobieta kierująca vw polo. Z miejsca zdarzenia trafiła do częstochowskiego szpitala.

Do groźnego wypadku doszło 29 października, kilkanaście minut po godzinie 15.00 na ul. 11-go Listopada w Krzepicach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 39-letnia kobieta jadąca vw polo w kierunku ul. Kuźniczka, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i czołowo zderzyła się z ciężarowym manem z naczepą, którym kierował 52-letni mężczyzna.

Na skutek wypadku obrażeń ciała doznała kobieta kierująca vw polo. Z miejsca zdarzenia trafiła do częstochowskiego szpitala.

Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy, natomiast stan trzeźwości kierującej volkswagenem będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Oboje kierujący są mieszkańcami powiatu kłobuckiego.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki.

Aktualnie sprawą zajmują się kłobuccy kryminalni, którzy prowadzą postępowanie nadzorowane przez częstochowskiego prokuratora. W toczącym się dochodzeniu śledczy skorzystają z opinii biegłych, w tym biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozsądną i bezpieczną jazdę, z prędkością dostosowaną do warunków drogowych.

  • rozbite samochody po wypadku, ciężarówka i vw polo
  • rozbite samochody po wypadku, ciężarówka i vw polo
  • rozbite samochody po wypadku, ciężarówka i vw polo